Home / Kadıköy Vaillant Servisi / Kalamış Vaillant Servisi

Kalamış Vaillant Servisi

Kalamış Vaillant Servisi 0216 639 14 24

Kalamış Servisimiz kadıköy ilçeşi içerindeki siz vaillant kombi kullanıclarının yaşamış olduğunuz kombi arızalarına çözüm üretmekte olup faliyetine 2009 yılından buyana devam ettirmektedir. Servisimiz kadıköy ilçesinin tüm semt ve mahallelerine kesintisiz Kalamış vaillant kombi bakım onarım ve arızalarına kesintisiz himet vermektedir.

Kalamış Vaillant kombi Servisi

Kombi servisliği ve servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iş dalıdır fakat günümüzde bu bilgi ve birikime sahip olmayan bir çok kişi ve kurumlar bulunmaktadır. Bizler Kalamış vaillant servisi hizmetinin tüm gerekliliklerine sahip eğitimli ve donanımlı personllerimiz ile siz değerli Kalamış vaillant kombi kullanıcılarının hizmetinizdeğiz.

Eğitimli Kalamış Vaillant Servis Ekibi

Gerek şirket içi gerek şirket dışı bir çok eğitime tabi peroneller ve tam donanımlı mobil araçlarmızla hizmet vermekteyiz. Persoenllerimiz mesleki yerelilik sentifikasına sahip gerekli sınavlar sonucunda bu belgeyi almaya hak kazanmış Kalamış vaillant kombi serivisi personellermiz siz müşterilemize bir telefon uzaklığındadır.

Garantili Yedek Parça

Tam donanımlı mobil Kalamış vaillant mobil servis araçlarımızla mümkün olduğunca en yüksek sevide Orijinal yedek parça bulunmakta olan servis araçlarmız gerek duyulduğu taktirde revizyonlu yedek parça ile hizmet vermekteyiz yapılan vaillant kombi arızalarınızda değiştirilen yedek parçalara 1 yıl süre ile firmamız tarafından garanti verilmektedir. İşlemin yapıldığına dair servis personellerimiz tarafından siz müşterilerimize servis formu verilmekte olup değiştirilen yedek parçanın adı ve değişim tarihi üzzerinde yazılı olarak servis formu ibraz edilmektedir.

Kalamış Vaillant Servisi İletişim

Kalamış vaillant servisi telefon numalaralarımız 0216 639 14 24 ve 0216 642 86 16 nolu telefonlarmızadan vaillant Kalamış servisi talaebinde bulunabilirsiniz.

Servisimiz kadıköy İlçesi sınırları içerindeki vaillant markalı kombilerinize özel servis hizmeti vermekte olup Kalamış Vaillant Yetkili Servisi DEĞİLDİR. Bir çok marka ve model kombilere ÖZEL servis hizmeti vermektedir.

Click to rate this post!
[Total: 13 Average: 4.8]
Call Now Button0216 639 14 24