Taşdelen

Taşdelen Vaillant Kombi Servisi 0216 639 14 24 

Vaillant kombi Servisi VaillantTaşdelen Vaillant Kombi Servisi; bireysel konut, işyeri ve tüm mekânlarda bulunan Vaillant kombi ve bireysel ısıtma sistemlerinin arıza, bakım ve onarım işlerini profesyonel metodlarla, uzman teknik çalışanları ve hızlı ulaşım ağı aracılığıyla gerçekleştirir. Sene boyunca yedi gün yirmi dört saat Vaillant kombi arızaları için siz değerli müşterilerinin daima yanındadır.

Garanti süreleri aşıma uğramış kombilerde ekonomik fırsatlar sunarak, üstün teknolojik donanımları ve eğitimli uzmanları ile arızaların onarımını sağlar, gerekli durumlarda kombi bakımlarını yapar. Taşdelen Vaillant Kombi Servisi bünyesi dâhilinde değiştirdiği her kombi parçasını 1 yıl süreyle garanti eder. Vaillant kombi tamiratı esnasında değiştirilen parçalar orijinal Vaillant ürünlerini kullanarak Vaillant kombinizin ömrünün uzamasını sağlar, Vaillant kombi cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaptırdığınız takdirde soğuk kış günlerinde sorunsuz bir ısıtmanın keyfini çıkarırsınız.

Taşdelen Vaillant Kombi Bakımı:

KOMBİLERDE BAKIM DÖNEMLERİ

  • Vaillant kombilerin bakım zamanı kış mevsiminin öncesinde sonbahar mevsiminin içerisinde yapılmalıdır. Bu bakım kombi ömürlerinin iki kat daha uzun olmasını sağlar.
  • Vaillant kombilerin yılda en az iki kere uzman ekiplerce yapılmalıdır.

VAİLLANT KOMBİ PETEKLERİ ISITMIYOR NE YAPMALI?

  • Giriş ve çıkışlardaki vanalar kapalı konumda unutulmuş olabilir.

  • Radyatörünüzün boru tesisatının temizlenmesi gerekebilir. Bu konuda da Taşdelen Vaillant Servisinden  yardım alabilirsiniz.

  • Kombinizin termostat seviyesi yükseltilmeli.

  • Radyatörün dönüş tesisatındaki filtre yabancı maddelerden dolayı tıkanmış olabilir.

  • Kombinin teknik aksamında bazı arızalar meydana gelmiş olabilir Vaillant kombi cihazınızda bu arızalarla karşılaşırsanız Taşdelen Vaillant Kombi servisimize ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 26 Average: 4.9]
Call Now Button0216 639 14 24