Home / Kadıköy Vaillant Servisi / Hasanpaşa Vaillant Servisi

Hasanpaşa Vaillant Servisi

Hasanpaşa Vaillant Servisi 0216 639 14 24 veya 0216 642 86 16

Hasanpaşa Servisimiz kadıköy ilçeşi içerindeki siz vaillant kombi kullanıclarının yaşamış olduğunuz kombi arızalarına çözüm üretmekte olup faliyetine 2009 yılından buyana devam ettirmektedir. Servisimiz kadıköy ilçesinin tüm semt ve mahallelerine kesintisiz Hasanpaşa vaillant kombi bakım onarım ve arızalarına kesintisiz himet vermektedir.

Hasanpaşa Vaillant kombi Servisi

Kombi servisliği ve servisçiliği geniş bilgi birikimi gerektiren bir iş dalıdır fakat günümüzde bu bilgi ve birikime sahip olmayan bir çok kişi ve kurumlar bulunmaktadır. Bizler Hasanpaşa vaillant servisi hizmetinin tüm gerekliliklerine sahip eğitimli ve donanımlı personllerimiz ile siz değerli Hasanpaşa vaillant kombi kullanıcılarının hizmetinizdeğiz.

Eğitimli Hasanpaşa Vaillant Servis Ekibi

Gerek şirket içi gerek şirket dışı bir çok eğitime tabi peroneller ve tam donanımlı mobil araçlarmızla hizmet vermekteyiz. Persoenllerimiz mesleki yerelilik sentifikasına sahip gerekli sınavlar sonucunda bu belgeyi almaya hak kazanmış Hasanpaşa vaillant kombi serivisi personellermiz siz müşterilemize bir telefon uzaklığındadır.

Garantili Yedek Parça

Tam donanımlı mobil Hasanpaşa vaillant mobil servis araçlarımızla mümkün olduğunca en yüksek sevide Orijinal yedek parça bulunmakta olan servis araçlarmız gerek duyulduğu taktirde revizyonlu yedek parça ile hizmet vermekteyiz yapılan vaillant kombi arızalarınızda değiştirilen yedek parçalara 1 yıl süre ile firmamız tarafından garanti verilmektedir. İşlemin yapıldığına dair servis personellerimiz tarafından siz müşterilerimize servis formu verilmekte olup değiştirilen yedek parçanın adı ve değişim tarihi üzzerinde yazılı olarak servis formu ibraz edilmektedir.

Hasanpaşa Vaillant Servisi İletişim

Hasanpaşa vaillant servisi telefon numalaralarımız 0216 639 14 24 ve 0216 642 86 16 nolu telefonlarmızadan vaillant Hasanpaşa servisi talaebinde bulunabilirsiniz.

Servisimiz kadıköy İlçesi sınırları içerindeki vaillant markalı kombilerinize özel servis hizmeti vermekte olup Hasanpaşa Vaillant Yetkili Servisi DEĞİLDİR. Bir çok marka ve model kombilere ÖZEL servis hizmeti vermektedir.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.3]
Call Now Button0216 639 14 24